درباره ما بدانید

این شرکت در گذشته به نام تجاری دماوند در زمینه ساخت انواع قالب های فلزی خصوصا قالب سازی قطعات بدنه خودرو فعالیت داشته است. شرکت نیاکو در سال 1379 در زمینی به وسعت 3 هزار متر در شهرک صنعتی بختیار دشت تاسیس شد.
شرکت نیاکو تولید کننده انواع قطعات بدنه خودرو می باشد که از سال 1396 تا کنون در زمینه تولید قطعات بدنه خودرو به صورت تخصصی فعالیت ویژه ای داشته است و از شرکت های بزرگ تولیدی می باشد.

تولیدات این شرکت شامل انواع قطعات مربوط به بدنه خودروهای ال 90، ریو، ساندرو و برلیانس و … با تعداد سالیانه بیش از 30 هزارقطعه خودرو می باشد.
هدف اصلی شرکت افزایش تولید با کیفیت است که در ضمن آن تولید به همراه اشتغال کار گر ایرانی وحمایت از قشر مصرف کننده جامعه است.
خلق کیفیت انتظار شرکت نیست بلکه وظیفه آن است.
فعالیت های جاری شرکت: قالب سازی، تولید، مونتاژ و رنگ آمیزی انواع قطعات از جمله انواع درب موتور، گلگیر، درب صندوق، روکش در، ققوطی زیر رادیاتور، سینی عقب، رکاب و … می باشد.
واحد رنگ شرکت شامل خط تمام مکانیزه رنگ آمیزی قطعات به صورت ED می باشد.
واحد قالب سازی شرکت نیاکو با همکاری متخصصین و کارشناسان خود توانسته است به سطح بالایی در زمینه ساخت انواع قالب برسد از جمله تولیدات این واحد می توان به طراحی وساخت انواع قطعات از جمله ال 90 ، ریو و ساندر و … اشاره کرد.
این شرکت دارای نیروهای متخصص در تجارب مختلف است که با تلاش خود توانسته است امکان ارتقای این شرکت به یکی از توانمند ترین شرکت ها در زمینه ی تنوع تولید در سطح کشور را امکان پذیر سازد.
امید است در این مسیر به لطف خداوند منان قدمی در بهتر چرخیدن چرخ صنعت و اقتصاد برداریم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
لیست علاقه مندی ها 0
رفتن به لیست علاقه مندی ها به خرید ادامه دهید